Nike Roshe Two Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 844833-003

Nike Roshe Two Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 844833-003

Marka : NIKE
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 279,00 TL(KDV Dahil)
* 33,99 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınız da sizi bekleyen fırsatlar

Nike Roshe Two Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 844833-003

MİNİMALİST İKON

Sadeliği yeniden tanımlayan Nike Roshe Two Flyknit Erkek Ayakkabısı, nefes alabilen Nike Flyknit malzemesi ve üç katmanlı yastıklamasıyla yumuşak ve rahattır.

DESTEKLEYİCİ UYUM

Dokuma Flyknit iplikler, en çok ihtiyaç duyduğun noktalarda nefes alabilirlik, esneklik ve destek alanlarını birleştirerek ayağına uyum sağlayan bir yapı yaratır.

YUMUŞAK HİS

Yenilenen orta taban, gün boyunca üstün yastıklama sunmak için üç köpük yoğunluğuna sahiptir. Taban astarı, ayak tabanının daha rahat etmesini sağlayan yavaş toplanan köpükten üretilir.

DAHA FAZLA AYRINTI

 • İç kısım yapısı tam oturan, rahat uyum sunar
 • Dolgulu bilek kısmı yumuşak yastıklama sağlar
 • Kalıplı tutuş deseni esnek ve dayanıklıdır
 • Dış tabandaki kesikler görünür yastıklama sağlar ve ağırlığı azaltır
 • KARAKTERİSTİK AYRINTILAR

  Meditasyondan ve Zen kavramından ilham alan Nike Roshe, sadeliğin vücut bulmuş halidir. Gereksiz süslemeler bulunmayan tasarımında her ayrıntı, bir ayakkabıda olması gereken temel gereksinimlere hayat vererek ciddiyet ve neşeyi bir araya getirir.

  FLYKNIT'İN KÖKENİ

  Nike Flyknit teknolojisi, ayağı çorap gibi saran (ve neredeyse hiç hissedilmeyen) bir ayakkabı için yanıp tutuşan koşucuların geribildirimlerinden ilham aldı. Nike, yapı ve dayanıklılık sunan statik özelliklere sahip bir örgü üst kısım üretmek için gereken teknolojiyi oluşturmak amacıyla programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıllık bir yolculuğa çıktı. Daha sonra destek, esneklik ve nefes alabilirlik, tek bir katmana hassas bir şekilde yerleştirildi. Tüm bu çalışmaların sonucunda tüy kadar hafif, ayağın şeklini alan ve neredeyse dikişsiz bir üst kısım elde edildi.  Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

  Nike Roshe Two Flyknit Sneaker Erkek Ayakkabı 844833-001
  279,00 TL KDV Dahil

  Benzer Ürünler